Jsme Česká chuť!

Značka, která veřejně prohlašuje, že nikdy neustoupí od svého závazku vám dodávat ty nejpoctivější, nejkvalitnější a nejchutnější české potraviny vyrobené pouze na našem území, z českých surovin, jen námi prověřenými českými výrobci. Značka, která svůj původ může dokázat ochrannou známkou „Česká potravina“ od Ministerstva zemědělství. Značka, která si jako své poslání vytyčila zachovat tu pravou českou chuť.

Jsme si jisti, že víme, jaké mají být ty zaručeně české výrobky, které vám budou jistojistě chutnat.

Produkty nové značky Česká chuť všichni dobře známe. Jak je to možné?

Jsou opravdu naše

Vznikají v České republice a pocházejí z českých surovin, tak jak to má být.

Salám Vysočina totiž není žádnou Vysočinou, pokud neobsahuje české maso – jako je kvalitní vepřové a hovězí, bez dalšího přidávání glutamátů a košenily při výrobě. A takové čerstvé polotučné mléko Česká chuť by klidně mohlo mít českou občanku: pochází zaručeně od českých krav, stejně jako selský tvaroh, plný bílkovin a vápníku.

Jsou poctivé

Pod tímto slovem si všichni vybavíme to stejné: jídlo, které chutná tak, jak by chutnat mělo.

Třeba jako RETRO pečená šunka nejvyšší jakosti, která obsahuje celých 96 % vepřového masa a lákavou zapečenou krustu na povrchu. Na rozdíl od většiny ostatních značek tvoří excelentní majonézu Česká chuť mnohem víc vajíček – spíše než umělé konzervanty, barviva nebo stabilizátory. Synonymem pro poctivost je také horalský chléb z žitné a pšeničné mouky s krásně křupavou a rozpraskanou kůrkou. A pochoutkové párky jsou vyráběny tak, jak je máme všichni nejraději: s vysokým podílem masa (82 %), žádné separáty ani lepek.

Připomenou dětství

Potraviny, které v nás probouzejí vzpomínky, musejí chutnat jako za starých dobrých časů.

Tradiční koláče mají být krásně nadýchané a patří do nich opravdu hodně náplně. Poctivé české piškoty jsou ty, které mají kulatý tvar a nerozpadnou se, když je namočíte do čaje. A jahodový dezert ze zakysané smetany se dělá z jemné smetany a kupy jahod, z žádných umělých barviv.

Přejeme vám dobrou Českou chuť!